Main menu

З любові до інтернету

Саме на цьому девізі побудований концепт роботи компанії ПК-Сервіс. Наша діяльність спрямована на те, щоб Ви могли скористатися новітніми технологіями для виконання і реалізації будь-яких своїх бізнес-ідей. Ми прагнемо надати найякісніший сервіс, постійно вдосконалюємось, щоб забезпечити Вас надійною і стабільною платформою для успішного розвитку бізнесу. Всі наші сили спрямовані на те, щоб надавати нашим клієнтам оптимальні за якістю та ціною послуги.

I Love PC-Service

Ми цінуємо наших клієнтів

Архітектура хостингу використовує оптимальні механізми взаємодій програмного забезпечення для найбільш комфортної роботи вашого проекту. Якщо вашому сайту необхідна індивідуалізація і масштабованість, то фізичні та віртуальні сервери на базі PHP-FPM, Nginx, Percona, акселераторів коду та інших також доступні і підбираються в індивідуальному порядку.

Cool PC-Service

Надійне обладнання

Хостинг від ПК-Сервіс використовує тільки якісне та надійне обладнання від провідних світових виробників і впроваджує новітні технології як в інфраструктуру, так і при розробці ефективних серверних рішень. Ми використовуємо тільки перевірене обладнання від виробників, які стали еталонами надійності та якості у своїй галузі. Серед них: IBM, Intel, Cisco, Adaptech.

eco

Регулярний розвиток

Специфіка діяльності вимагає від нас постійного вдосконалення, оновлення технологічного парку, професійного зростання працюючого персоналу, чіткої організації роботи компанії та правильної орієнтації на ринку товарів і послуг.

У нас чіткі, максимально збалансовані тарифи, де ціну визначає якість, потреби та побажання користувачів. Ми стежимо за змінами на ринку послуг, аналізуємо потреби та побажання користувачів. В даний час наш спектр послуг відповідає всім основним потребам, які виникають у користувача в процесі створення сайту будь-якого рівня складності.

Наявність постійних і тематичних акцій в парі з партнерськими і бонусними програмами - приємний подарунок майбутнім і існуючим клієнтам.

Дотримання принципу постійного вдосконалення рівня послуг, безсумнівно, є основою роботи колективу компанії «PC-Service», фактором сьогоднішнього успіху і гарантією майбутніх досягнень.

Контакти

Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка зв'яжіться з нами зателефонувавши (телефон, Skype) або написавши електронного листа!

  • Тел.: +38 (099) 96 13 444
  • Skype: pc-service.cv
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.